EFSİAD

Üyelerimizle Yanyana Almanya'da Fuara Katıldık

Dört yılda bir Almanya'nın Düseldorf şehrinde düzenlenen Thermprocess, Gifa ve Metec fuarları kapsamında 25-29 haziran 2019 tarihlerinde Almanya'da üyelerimizle yan yana olduk. Türkiye’den yaklaşık 75 firmanın katıldığı fuara Efsiad üyesi 13 firma kendi standlarında katıldılar. Fuar katılımcılarımız dışında birçok üyemiz de fuara ziyaretçi olarak katıldılar. Dört yılda bir düzenlenen Thermprocess ve Gifa fuarlarına önceki yıllara göre daha fazla üyemizin katılıyor olması ülkemiz açısından gurur verici oldu. Zira dünyanın en prestijli fuarında yer almak demek dünya fırın pazarından daha çok pay almak demek. Bu açıdan üyelerimizin tamamının ihracatlarının artmasını temenni ediyoruz.

 Öte yandan derneğimiz de thermprocess fuarında kendi standında Efsiad Bülten dağıtımı gerçekleştirdi.Diğer taraftan fuarın ikinci günü Noxmat firması üyelerimizi standlarında ağırlayarak bir sunum gerçekleştirdiler.

Fuarın üçüncü günü ise Jumo firması önce kendi standlarında bir lansman yaptılar ve sunumun ardından da gerek fuar katılımcısı üyelerimizi gerekse fuar ziyaretçi üyelerimizi daha önce planlanan program doğrultusunda Düseldorf’a1 saat uzaklıktaki Belçika’nın Upen şehrindeki Jumo fabrikasına davet ettiler.  Jumo farikasında fabrika genel müdürü Bruno Radermacher liderliğinde ve Jumo Türkiye’den Volkan Turan ile Selçuk Demirel’in katılımlarıyla tesis gezisi gerçekleşti.

24 kişinin katıldığı fabrika gezisinin ardından Efsiad başkan yardımcımız Sayın Cihan Acaroğlu tarafından fabrika müdürü Bruno Radermacher’e misafirperverlikleri için ülkemizi ifade eden bir bakır işleme tabak takdim edildi. Gezinin devamında Jumo yetkilileri üyelerimizi tarihi bira fabrikasına ve ardından da akşam yemeği organizasyonu ile Efisad üyelerini ağırladılar.

  • 09/07/2019

Bizden Haberler

TÜM LİSTE